Kabelka na prázdniny

 

Čas dovolených se pomalu blíží. Všichni se na tuto dobu netrpělivě těšíme a plánujeme, jak si dny volna, co nejvíce užít. Mnoho žen, neřeší jen program dovolené, ale přemýšlí, co všechno si sbalit na dny odpočinku. Je důležité si pořádně rozmyslet, co do kufru přibalit, abychom nic nepostrádaly, nic nám nechybělo a naopak neměly sebou spoustu zbytečností. Bez čeho se, ale žádná žena neobejde? Bez kabelky.

 

Jste milovnicí kabelek a máte jich doma nepřeberné množství, nebo jste žena, která si vystačí s jednou jedinou, kterou nosí ke všem příležitostem? Tak či onak, jsou určité modely, které by měla mít doma každá. V žádném šatníku nesmí chybět elegantní společenská kabelka, praktická kabelka do práce a vetší taška na nákupy tzv. shopping bag. Ale s jakou kabelkou vyrazit na prázdniny?

 

Pokud dny volna budete trávit u moře, rozhodně potřebujete plážovou tašku, do které sbalíte ručník, opalovací krém a zajímavou knihu. Ale když pojedete na výlet, půjdete na romantickou večeři, či budete pozvaná na párty, hodí se malá kabelka nejlépe typu crossbody. Taková kabelka je skladná, nezabere vám v kufru moc místa. Díky dlouhému popruhu ji nosíte přes rameno, což je pohodlné a máte volné ruce. Vybírat můžete z mnoha nejrůznějších tvarů. Na léto volte jasné barvy a odstíny, které dokonale rozzáří váš outfit. Nevyhýbejte se výraznějším nášivkám, zajímavým aplikacím a kovovým ozdobám. Dobrou volbou jsou i kabelky ve tvaru pytle, do kterých schováte spoustu potřebných věcí.

 

K létu patří barvy, tak se nebojte být výstřední.

Sdílení článku:
Autor: Admin | Počet přečtení: 563x


Kontaktní informace

Libuše Skácelová
Na Kopci 1842
739 34  Šenov

 

Tel: +420 722 508 727

E-mail: info@labela.cz

www.labela.cz

 

Provozní doba PO-PÁ 9:00 - 17:00

Platební systémy:

  • dobírkou
  • bankovním převodem