Kabelky podzimu

S kabelkou trávíte většinu dne a proto je její výběr velmi důležitý. Jsou elegantní, stylové, praktické a skvěle doladí váš outfit do práce i na večer – zkrátka je to super módní doplněk. Každá sezóna si proto žádá svou kabelku. Barvy podzimu jsou kouzelné, a proto se budou vyjímat i na vašich kabelkách.

Na výrazné svítivé barvy léta zapomeňte a zvolte kabelky v tlumenějších barvách. Trendy vždy budete s kabelkou v klasických barvách jako je černá, hnědá, béžová či šedá. Do popředí se však dostávají odstíny vínové, petrolejové, hořčicové, tlumeně fialové, či vysoce módní ocelové. Můžete je tak střídat i podle stylu oblékání a tím vhodně doplnit svůj outfit. Sami se rozhodněte, jaký odstín se vám bude hodit více.

Aktuálním hitem jsou modely s výrazným popruhem. Pořiďte si kabelku větších rozměrů, crossbody nebo jen tradiční psaníčko po stranách s kovovými očky, tak aby se popruhy daly karabinkou připínat a odepínat. Popruhy mohou být různě barevné, se stylovými nápisy a motivy a můžete je střídat podle nálady a oblečení. Nabízejí množství různých kombinací a určitě jim přijdete na chuť. Není to jen módní trend, ale i praktický doplněk, který vám umožní v případě většího naplnění, nosit kabelu pohodlně přes rameno.

Sdílení článku:
Autor: Admin | Počet přečtení: 1580x


Kontaktní informace

Libuše Skácelová
Na Kopci 1842
739 34  Šenov

 

Tel: +420 722 508 727

E-mail: info@labela.cz

www.labela.cz

 

Provozní doba PO-PÁ 9:00 - 17:00

Platební systémy:

  • dobírkou
  • bankovním převodem