Výpis všech článků

Kabelka na prázdniny

Čas dovolených se pomalu blíží. Všichni se na tuto dobu netrpělivě těšíme a plánujeme, jak si dny volna, co nejvíce užít. Mnoho žen,  neřeší jen program dovolené, ale přemýšlí, co všechno si sbalit na dny odpočinku.

Plesová sezóna začíná ...

Oslavy příchodu nového roku jsou za námi a pomalu se blíží plesová sezóna a tím začínají nákupy plesových šatů a doplňků. Každá žena touží po krásných šatech, kterými ostatním vyrazí dech. Nejsou to však jen šaty, kterými dokážete zaujmout.

VÁNOČNÍ SOUTĚZ

Vyhraj dárkový poukaz v hodnotě 1500,- Kč nebo využij vánoční slevy na pořízení pěkného dárku pro maminku, babičku, přítelkyni či kamarádku

MIKULÁŠSKÁ SOUTĚŽ

Vyhraj pěknou, velice oblíbenou kabelku LIWII.

Kabelky Bertoni

Kabelky a tašky  Bertoni   jsou ojedinělé, praktické a jsou navrženy a vyrobeny s minimálním dopadem na životní prostředí a s estetickou hodnotou, která kopíruje to, co je pro váš denní rytmus důležité. Vybírat můžete z mnoha typů a veselých designů, proto je malá pravděpodobnost, že potkáte někoho se stejným modelem. Kabelka se výborně nechá kombinovat se sportovním oblečením, ale vhodně doplní i elegantní outfit.

Kabelky podzimu

S kabelkou trávíte většinu dne a proto je její výběr velmi důležitý. Jsou elegantní, stylové, praktické a skvěle doladí váš outfit do práce i na večer – zkrátka je to super módní doplněk. Každá sezóna si proto žádá svou kabelku. Barvy podzimu jsou kouzelné, a proto se budou vyjímat i na vašich kabelkách.

Kabelka důležitý doplněk

Ženy, které módu opravdu milují a rozumí si s ní, nejprve kupují kabelku a teprve potom šaty. Kabelka na vás totiž prozradí mnohem více než hodinky nebo boty.

 

KAREN COLLECTION

Kabelka je neodmyslitelnou součástí každého dámského šatníku. Ženy kabelky milují a bez ní se správná žena neobejde. Nákupem designových kousků podtrhnete svou jedinečnou osobnost. Vyzkoušejte kabelky Karen Collection a zjistíte, že jedna nikdy nestačí.

Praktický pomocník

Také máte někdy pocit, že je vaše kabelka příliš těžká a přitom v ní mezi spoustou zbytečností, nemůžete najít to nejnutnější? Neustále hledáte klíče, parfém nebo zvonící telefon? Jak tuto situaci vyřešit? Stačí si pořídit vhodný organizér do kabelky.

Celkový počet článků: 10


Kontaktní informace

Libuše Skácelová
Na Kopci 1842
739 34  Šenov

 

Tel: +420 722 508 727

E-mail: info@labela.cz

www.labela.cz

 

Provozní doba PO-PÁ 9:00 - 17:00

Platební systémy:

  • dobírkou
  • bankovním převodem