Kabelka důležitý doplněk

Ženy, které módu opravdu milují a rozumí si s ní, nejprve kupují kabelku a teprve potom šaty. Kabelka na vás totiž prozradí mnohem více než hodinky nebo boty.

Jsou dámy, které jsou kabelkami přímo fascinovány, neobejdou se pouze s jednou, ale mají celou sbírku pěkných kousků na každou příležitost v několika variantách a barvách. Černá klasika střední velikosti, psaníčko i originální kabelka pro výjimečné události. Tyto kousky by neměly chybět v šatníku žádné ženy, která často vyráží do společnosti.

Při jejich pořizování by neměly být opomenuty i vaše požadavky jako např. praktičnost, barva, velikost, zda se jedná o kabelku pouze do ruky nebo ji chcete nosit přes rameno. Do práce si pořiďte praktickou kabelku středních rozměrů, aby se do ní vešly desky rozměru A4. Ráda vyrážíte s kamarádkou na pravidelné nákupy? Pak se vám bude hodit velká kabela, do které můžete uložit své nově nakoupené věci. Pokud ráda chodíte do divadla, oceníte malou stylovou kabelku na dlouhém kovovém řetízku řetízku, která má velkou výhodu, umožní vám mít  obě ruce volné. Na ples nebo jinou společenskou událost, zvolte luxusní hranaté psaníčko.

Příležitostí, kam potřebujete kabelku je nespočet. Správná kabelka, dokáže vašemu outfitu dodat ten správný šmrnc a pozvednout ho o třídu výš. Tak nebuďte skromné a nezůstávejte u jednoho kousku!

Sdílení článku:
Autor: Admin | Počet přečtení: 1777x


Kontaktní informace

Libuše Skácelová
Na Kopci 1842
739 34  Šenov

 

Tel: +420 722 508 727

E-mail: info@labela.cz

www.labela.cz

 

Provozní doba PO-PÁ 9:00 - 17:00

Platební systémy:

  • dobírkou
  • bankovním převodem